1599-55-00-09 :טלפון

CERAGEM Master V3 Home // CERAGEM Master V3

 
 
Ceragem-MasterV3
 
 

:דרגות עוצמה 6

six_levels
 
 
v3
 
 
image014

 

מיטת עיסוי מותאמת לעמוד השדרה שלך

 

סרג’ם מאסטר 3V הינה המיטה הראשונה בעולם הסורקת את עמוד השדרה כדי לבצע התאמה אישית לעמוד השדרה. אורך עמוד השדרה שונה מאדם לאדם, בדיוק כמו הגובה. לכן מכשיר סרג’ם מאסטר V3 סורק את עמוד השדרה בתחילת טיפול ומשתמש במידע זה כדי להציע לכל מטופל חווית עיסוי תרמי המותאמת לו באופן אישי.

 

בעת תנועת הגלגלת מתבצעת מדידה של עמוד השדרה מהראש עד האגן ושל זווית קימורי עמוד השדרה על מנת להציע את הטיפול המתאים לגוף. בין חוליות הצוואר לחוליות האגן הגלגלת מפעילה נקודות ביואנרגטיות הנמצאות לאורך עמוד השדרה, השונות בכל גוף וגוף, ובעיקר מפעילה נקודות טריגר של השרירים הנמצאים בצידי החוליות.

 

מיטת עיסוי עם מגוון אפשרויות מסאג’ לבחירה

 

בנוסף לסריקת עמוד השדרה מיטת עיסוי סרג’ם מאסטר 3V מאפשרת מגוון אפשריות מסאג’ ועוצמה כדי להבטיח התאמה אישית מקסימלית.

 

:12 תוכניות עיסוי
plans
 
 

עייפות ומתח משתנים מאדם לאדם ואף באותו אדם בזמנים שונים, ולכן נדרשת מערכת עיסוי המתאימה למצבים השונים. סרגם מאסטר V3 מאפשרת לכם להתאים את העוצמה ולבנות תוכנית עיסוי אישית המותאמת לצרכים שלכם.

 

עיצוב מתוחכם

 

סרגם מאסטר V3 מכיל מסילות המחליקות פנימה את המזרון לחיסכון במקום אחסנה ועיצוב מיוחד המתאים לכל חדר בבית.
Tangerine חברה הידועה כמעצבת למותגים עולמיים כמו British Airways, Toyota P&G ו- Samsung פיתחה את עיצוב המכשיר החדשני עבור סרג’ם.

 

צלילי המוסיקה של סרגם

 

סרג’ם מאסטר V3 משלב עיסוי תרמי עם תוכניות מוסיקה שונות המותאמות על מנת להגביר את ההרפיה. צלילי סרגם שפותחו ע”י החברה מיועדים להפחתת לחץ ולרגיעה. התוכנית מכילה 10 אפשרויות מוסיקליות וביניהן צלילי טבע, מוסיקה למדיטציות ויצירות קלאסיות.

סרגם מציעה לכם עד 100 יצירות קרובות ללבכם (כולל צלילי סרגם) על מנת להבטיח הרפיה מקסימלית.